Главная Аматорський футбол Івано-Франківська область Чемпіонат Івано-Франківської області поновиться 28 червня

Чемпіонат Івано-Франківської області поновиться 28 червня

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Чемпіонат Івано-Франківської області поновиться 28 червня

25 травня офіс Івано-Франківської обласної асоціації футболу відновив роботу в умовах адаптивного карантину. Під час робочої наради адміністрацією ІФАФ були розглянуті питання щодо поновлення обласних футбольних змагань у 2020 році.

Для повноцінного відновлення змагань потрібно чітко розуміти, що футбол не має права сприяти розповсюдженню епідемії. Не буде новиною, що футбол, як і всі сфери суспільного життя, у великій мірі залежить від того, як будуть розвиватись події, а саме – збільшення чи зменшення кількості захворювань від цієї хвороби.

У даний час Українська асоціація футболу проводить постійні консультації з відповідними органами державної влади щодо можливих термінів, процедури і медичних протоколів поновлення змагань з футболу на всіх рівнях, залучення арбітрів, спостерігачів арбітражу та інших офіційних осіб для їх проведення. Враховуючи це, аматорські команди наразі можуть тільки проводити повноцінні тренування з дотриманням усіх норм, затверджених Міністерством охорони здоров'я.

Учасники наради проаналізували ситуацію з можливістю поновлення обласних аматорських змагань з футболу сезону 2019-2020 років: чемпіонат першої та першість другої ліг, Кубок області та Кубок чемпіонів міст та районів області. Були підготовлені проєкти календарів даних турнірів. Змагання другого кола чемпіонату та першості в І та ІІ лігах заплановано розпочати 28 червня.

За умови покращення епідеміологічної ситуації обласна асоціація футболу планує в якості підготовки команд-учасниць обласних змагань до відновлення сезону провести в період з 10 по 24 червня традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір’я", матчі якого будуть проводитись без глядачів із загальною кількістю учасників до 50 осіб.

У відповідності до послаблень карантинних обмежень в області було прийнято рішення звернутись письмово в Управління спорту Івано-Франківської ОДА з проханням надати дозвіл на проведення вищевказаних змагань з футболу на території Івано-Франківської області.

Проведення змагань у дитячо-юнацькому футболі стане можливим, коли діти відновлять навчання в загальноосвітніх закладах.

Також у планах обласної асоціації футболу проведення в найближчий час нарад з представниками команд-учасниць обласних змагань з футболу та головами районних (міських) федерацій футболу.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения