Главная Аматорський футбол Київська область Відкритий лист футболістів, тренерського штабу і персоналу ФК "Ронін" (Лісне)

Відкритий лист футболістів, тренерського штабу і персоналу ФК "Ронін" (Лісне)

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Відкритий лист футболістів, тренерського штабу і персоналу ФК "Ронін" (Лісне)

Відкритий лист футболістів, тренерського штабу і персоналу ФК "Ронін" (Лісне) до футбольної громадськості Київської області, Асоціації футболу Київської області, Асоціації аматорського футболу України та Києво-Святошинської Федерації футболу

Шановні вболівальники, футбольні функціонери та керівники!

Футбольний клуб "Ронін" (Лісне) влітку знайшов великі амбіції і серйозно видозмінився. Команду очолив досвідчений тренерський штаб на чолі з Денисом Хомутовим, перед яким було поставлено завдання - успішно заявити про себе в Кубку України серед аматорів і готувати команду до професійного рівня. Під це завдання президент клубу Алексей Мешков виділив серйозний бюджет, завдяки чому клуб став більш професійним і посилився рядом футболістів, за плечима яких були матчі в першій лізі чемпіонату України.

"Ронін" знайшов мету і став більш привабливим для вболівальників - своєчасно і в сучасному стилі працювали соціальні мережі на рівні команд УПЛ, з'явилися прямі трансляції матчів, розробники почали створення власного сайту. А головне, за "Ронін" потягнулися й інші - чемпіонат Київської області отримав привабливий вигляд.

Але хороша робота тренерського штабу, футболістів і персоналу була знівельована безвідповідальним ставленням до всіх працівників з боку президента - команда не отримує зарплату третій місяць. На сьогодні заборгованість із зарплати становить 2,5 місяця, також є борги по преміях.

У зв'язку з цим футболісти "Роніна" прийняли рішення бойкотувати тренування і матчі - протягом двох тижнів команда не тренується і навіть не має можливості їздити на тренування. Фінансування клубу президентом зупинено - як по зарплаті, так і по операційних витратах.

За більш ніж місяць тренерський штаб і футболісти "Роніна" так і не можуть зустрітися з Олексієм Мешковим. Зустрічі або переносяться, або постійно відкладаються. На матчі президент не приїжджає.

У зв'язку з цим, футболісти, тренерський штаб і персонал ФК "Ронін" закликають футбольну громадськість області втрутитися в ситуацію і допомогти вирішити фінансові проблеми, а також врятувати клуб від зникнення з футбольної карти області та зняття з турнірів.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения