Главная Аматорський футбол Полтавська область Чемпіонат Полтавщини з футболу-2019 відбудеться за новим регламентом

Чемпіонат Полтавщини з футболу-2019 відбудеться за новим регламентом

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx

У Полтаві 21-го лютого відбулося засідання виконкому ГС "Федерація футболу Полтавщини", на якому прийняли декілька контраверсійних рішень. Зокрема, відтепер футболіст-аматор гратиме виключно за одну команду.

Зокрема, футбольні чиновники прийняли рішення стосовно реєстрації футболістів в єдиній базі даних лише в одному клубі чи команді. Тобто тепер один гравець-аматор не матиме змоги грати за різні команди протягом одного сезону — наприклад, у чемпіонаті міста, області та району. Лише за одну. Це рішення боляче вдарить і по гравцям, які звикли заробляти гроші у різних турнірах, і по чемпіонатах міст та районів, адже футболісти виберуть той клуб, де отримуватимуть більше — а це, як правило, обласна першість.

Далі. Учасники засідання одноголосно прийняли рішення, що до основних складів команд залучатимуть гравців за віковим "цензом" — а саме — юнаків 2002 року народження та молодших.

— У кожній команді дорослих, яка виходитиме на поле, обов'язково гратиме як мінімум один юнак 2002-го року народження. Робиться це для того, щоб долучати до команд більше молоді, щоб юнаки швидше прогресували у матчах серед дорослих, — пояснив виконавчий директор ГС "Федерація футболу Полтавщини" Віктор Пожечевський.

Читайте також: ФК "Базиль": нове ім’я в аматорському футболі Полтавщини

Це нововведення насправді — просто "добре забуте" минуле нашого футболу. Свого часу "віковий ценз" вводили і в професійному футболі, але врешті-решт здоровий глузд узяв гору і про цей жах для тренерів у змаганнях ПФЛ давно забули. Тепер на спортивний фактор суттєво впливатиме і те, якого рівня 16-17-річного гравця знайшла та чи інша команда. Попит на футболістів 2002 року народження зросте, але про спортивні принципи формування складу команди тренерам можна буде забути.

Також на нараді прийняли рішення щодо кількості так званих "легіонерів" — гравців із інших областей України у складах юнацьких та дорослих команд. Щодо вищої ліги, то тут кількість футболістів із інших регіонів залишається необмеженою. Щодо першої ліги, тут у ФФП вирішили, що в кожній команді не повинно бути заявлено більше 5 таких гравців.

У ході засідання також одноголосно обрали трьох делегатів від "Федерації футболу Полтавщини" на 22-й Конгрес Федерації футболу України, який цьогоріч проведуть у Запоріжжі. Ними стали Олег Лисак, Олександр Мелащенко та Руслан Ротань.

За словами очільника ФФП Валерія Головка, футбол у районах області активно розвивається. На останній сесії обласної ради депутати виділили 13 мільйонів на облаштування двох великих футбольних полів зі штучним покриттям, одне з яких пообіцяли віддати Кременчуку.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения