Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
2852
0

Футболісти "Юності" в серії післяматчевих пенальті вибороли перемогу в цьогорічних змаганнях пам’яті легендарного львівського футболіста, тренера та футбольного функціонера.

ФК "Самбір/Старий Кропивник" – "Юність" (Гійче) – 0:0 (серія післяматчевих пенальті: 4:5)

"Самбір/Старий Кропивник": Мойсин Андрій, Ковалик Іван, Смола Іван, Знетиняк Михайло, Міхєєв Дмитро (Теплий Ігор, 66), Терлецький Андрій (Малецький Назар, 24), Карапінка Іван, Теплий Віталій, Леськів Ігор (Задорожний Микола, 90+2), Демків Тарас (Курило Назар, 59), Шакалець Андрій (Габ’ян Андрій, 67)

Головний тренер: Андрій Габ’ян

"Юність": Яцків Юрій, Колодій Роман, Яворський Зеновій, Великий Володимир (Іванина Сергій, 88), Василів Василь, Бугайчук Євген (Рубан Сергій, 75), Лашин Олег, Дроботій Павло, Сідельник Дмитро (Кравчук Любомир, 62), Максимик Олег, Савицький Назар

Головний тренер: Руслан Брунець

Попередження: Демків Тарас (19); Міхєєв Дмитро (27); Теплий Віталій (52)

Львів, стадіон "СКА". 500 глядачів

Обидві команди, за які виступають футболісти Прем’єр-ліги Львівщини, доволі обережно розпочали вирішальний поєдинок четвертого за ліком турніру пам’яті Карло Мікльоша, граючи фактично без особливих моментів. У першому таймі запам’ятався хіба що удар Дмитра Міхєєва з-за меж штрафного майданчика, коли м’яч просвистів поряд із "дев’яткою". У перерві футболісти отримали настанови від тренерів, і гра пожвавішала, стала гострішою. Хороші нагоди для взяття воріт мали як одні, так і інші.

Назар Савицький, опинившись перед воротами, пробив повз ціль. Через декілька хвилин уболівальники з Гійчого схопилися за голови – кулястий після удару Зеновія Яворського з близької відстані попри самісіньку стійку вийшов за межі поля. А потім неймовірні моменти мав Назар Малецький, котрий наразі з 6-ма влучними пострілами одноосібно очолює гонитву бомбардирів Прем’єр-ліги Львівщини. Спершу він, обійшовши декількох суперників, на швидкості ввірвався в карну зону гійченців і розрядив гармату, але на заваді став голкіпер "Юності" Юрій Яцків. Невдовзі після розіграшу штрафного Назар знову виходив на рандеву з воротарем, але влучив в останнього.

Не зумівши забити за півтори години гри, учасники фіналу визначали переможця в серії післяматчевих пенальті. Футбольна лотерея вийшла драматичною і тим цікавішою для вболівальників. Загалом футболістам 16 разів довелося пробивати з крапки! Тут Фортуна була на стороні "Юності" (Гійче). Героєм серії 11-метрових став голкіпер номінальних гостей Юрій Яцків, котрий намертво зафіксував м’яч після вирішального удару Ігоря Теплого.

Серія післяматчевих пенальті: Дроботій (гол); Задорожний (поперечина); Лашин (гол); Теплий Віталій (гол); Максимик (повз ворота); Ковалик (гол); Савицький (поперечина); Малецький (гол); Колодій (гол); Смола (воротар); Іванина (повз ворота); Знетиняк (повз ворота); Яворський (гол); Карапінка (гол); Кравчук (гол); Теплий Ігор (воротар).

Таким чином колектив із Гійчого став володарем цьогорічного Кубка Карло Мікльоша, з чим ми його і вітаємо!