Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
1001
0

Звітний тур у першій лізі ще раз засвідчив, що перед матчами не варто розподіляти команди на фаворитів і аутсайдерів. Рівень учасників досить рівний, тому сюрпризи неминучі. Зокрема цього разу приємно здивувала "Зірка". Ворзельська команда шокувала лідера перегонів – NovBud. Наприкінці першого тайму гравці "Зірки" тричі пробили голкіпера бучанського колективу і пішли на перерву за рахунку 3:0 на свою користь. У другому таймі NovBud намагався виправити становище, проте, спромігся лише скоротити відставання у рахунку.

Невдачею конкурента скористалися ХФК ІБЦ-Enjoy the wood і "Сокіл". Ірпінська команда без проблем розібралася з "Легіоном", якому все ніяк не вдається здобути перші очки на турнірі, а підопічні В’ячеслава Сіренка переконливо переграли непоступливу "Дмитрівку". За підсумками туру ХФК ІБЦ-Enjoy the wood одноосібно очолив турнірну таблицю, а команда з Михайлівки-Рубежівки піднялася на другу сходинку. NovBud тепер лише третій.

До розряду несподіваних можна віднести й результат зустрічі "Восход" - "Фенікс". Ірпінська команда зібрала бойовий склад, але це їй не допомогло здобути бодай очко у протистоянні з немішаївцями, які відсвяткували першу перемогу у 2019 році.