Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Закарпатської області. 20-й тур. Лідери втрачають очки

ФК "Поляна" – ФК "Витязь" (Концово) – 1:2 (юнаки – 4:2)
Голи:
Володимир Чанда, 90+1 – Василь Луців, 36; Руслан Соскида, 86.
Попередження: Василь Росул, 47 – Артем Пустовіт, 10; Денис Пахомов, 40; Віталій Медвєдєв, 76; Петро Луців, 80.

До перерви гості за моментами були привабливішими. І ближче до кінця першого тайму забили гол. У другій 45-хвилинці "Поляна" заграла комбінаційніше, однак забити зуміла, коли вже поступалася 0:2. А отже, часу врятувати матч фактично вже не було.

СК "Карпати" (Рахів) – ФК "Бужора" (Іршава) – 4:1 (1:2)
Голи:
Юрій Шемота, 54; Іван Микуличинський, +79; Юрій Яремчук, 45+13, 89 – Антон Предчук, 7.
Попередження: Василь Терпак, 53; Микола Вішован, 66 – Петро Кляп, 31; Іван Бандурович, 36; Владислав Бухарієв, 41; Олександр Пахомов, 85; Назар Бобик¸88.
Вилучення: Микола Вішован, 89 (друге попередження) – Владислав Бухарієв, 79 (друге попередження).

Матч видався напруженим і сповненим чоловічого суперництва, про що свідчить помітна кількість попереджень. Украй прикро, але на 31 хв. стався неприємний епізод: у результаті зіткнення на швидкості Роман Рошко в "Карпат" зазнав розсічення голови та відкритого перелому гомілки, а Петро Кляп у "Бужори" – розсічення голови. Гру на певний час було призупинено. Перемогу ж за рахунок більшої наполегливості в нападі та за підтримки рідних стін здобули рахівці.

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 2:2 (1:0)
Голи:
Ігор Тихненко, 2, 43 – Юрій Чонка, 19; Михайло Чедрик, 31.
Попередження: Іван Станкович, 15; Андрій Забава, 57 – Роберт Смокоровський, 21; Михайло Реплюк, 66.

300 глядачів стали свідками цікавого поєдинку. Розслаблення на початку та в кінці першого тайму обернулося чемпіонові втратою очок. Господарі доволі швидко забили гол і повели в рахунку. Та всередині тайму виноградівці змогли провести дві результативні атаки. Утім, незадовго до перерви мукачівці таки відновили паритет. Після перерви команди голів не награли, тож зустріч завершилася бойовою нічиєю.

ФК "Вільхівці" – ФК "Середнє" – 3:0 (1:3)
Голи:
Артур Апіян, 23; Олександр Грицькевич, 45+1, 57.
Попередження: Віталій Гринишин, 61; Дмитро Рацин, 89 – Іван Ільчук, 37; Владислав Сердюк, 79.

Завдяки більшому досвіду "Вільхівці" здобули перемогу над суперником. Гості вдало захищалися до 23 хв. Потім своє слово сказав Артур Апіян. Відтак гол у роздягальню забив Олександр Грицькевич. Він же оформив дубль на початку другого тайму.

Отже, головні особливість туру – прикре травматичне зіткнення в Рахові з обтяжливими наслідками та втрата очок лідерами. Перша трійка незмінна. Щоправда, останні свої позиції зберігають. Результативність – 3,75.