Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Чернівецької області. 3-й тур. "Глибока" втрачає лідерство

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
984
0

Зіграно матчі третього туру чемпіонату Чернівецької області. Другу перемогу у сезоні здобув ФК "Неполоківці". Представники Кіцманського району перемогли у рідних стінах новодністровський "Дністер" - 4:2. Щоправда, у першому таймі гравець команди з Новодністровська Максим Дімітров двічі вразив ворота господарів.

Зрештою, футболісти "Неполоківців" зуміли схилити шальки терезів на свій бік. Спочатку дубль оформив Вадим Сімака, а згодом відзначилися Олександр Мартинюк та Юрій Масікевич.

У складі "Неполоківців" з'явився досвідчений футболіст Руслан Гунчак. Руслан вже виступав за команду Кіцманського району.

ФК "Неполоківці" – "Дністер" - 4:2 (1:2)

Голи: Вадим Сімака (38,83), Олександр Мартинюк (50), Юрій Масікевич (90+4) - Максим Дімітров (3,24).

ФК "Неполоківці": Василь Біблюк, Віталій Чебан, Володимир Бербека, Іван Молофій, Іван Тащук (Василь Савчук, 70), Дмитро Давидний, Вадим Українець, Руслан Гунчак, Вадим Сімака, Олександр Мартинюк (Юрій Масікевич, 65), Василь Варварюк. Запасний: Юрій Лікар.

"Дністер": Ярослав Білик, Олександр Бурлака, Артур Пріпа, Олександр Шишмарьов (Іван Тимофєєв, 60), Андрій Архилюк, Павло Шишмарьов, Володимир Мороз, Ростислав Ткачук (Максим Куляк, 69), Тарас Новаковський, Максим Дімітров (Віталій Багрій, 81), Дмитро Мартиненко (Артем Войцеховський, 77). Запасні: Максим Тополь, Максим Продан.

Попередження: Іван Тащук (57) - Артур Пріпа (29), Артем Войцеховський (80).

Продовжили свою серію без поразок "Нижні Станівці". Цього разу підопічні граючого тренера Віталія Ткачука зуміли здолати опір "Фазенди" - 2:0. На 10 хвилині у ворота гостей призначили пенальті, яке реалізував досвідчений Сергій Янчик. А на початку другого тайму досвідчений Юрій Головачук вдруге вразив ворота Анатолія Волощука.

"Нижні Станівці" закріпилися у верхній частині турнірної таблиці, а "Фазенда" поки що залишається без очок.

"Нижні Станівці" – "Фазенда" - 2:0 (1:0)

Голи: Сергій Янчик (10, з пенальті), Юрій Головачук (47).

"Нижні Станівці": Андрій Житарюк, Ілля Томнюк (Владислав Венгринюк, 65), Артем Меркушов, Ілля Амарій, Юрій Головачук, Павло Партей, Андрій Шимчук (Юрій Сопко, 77), Василь Луцик, Микола Коваленко (Віталій Ткачук, 80), Сергій Янчик, Іван Няйко. Запасні: Михайло Фартушняк, Михайло Руснак.

"Фазенда": Анатолій Волощук, Віктор Ягнич, Іван Паньків, Павло Дудлей, Олександр Івасюк, Вячеслав Шевчук, Володимир Столяр, Іван Гавучак, Максим Продан (Андрій Фурега, 46), Євген Маркін (Віталій Єлінчук, 84), Микола Кавуля.

Попередження: Іван Няйко (72, "Нижні Станівці").

Першу перемогу в чемпіонаті області здобула команда "ТОМ.studio". Цей колектив переміг на виїзді "Ст.Вовчинець" - 4:3. На 20 хвилині гри не зміг реалізувати пенальті гравець "ТОМ.studio" Сергій Купріч, а згодом команди обмінялися результативними ударами. На 39 хвилині гри пенальті реалізував Олександр Мікулеску. А через чотири хвилини рахунок зрівняв Володимир Воробець.

На 58 хвилині гри Михайло Баланюк вивів "Ст.Вовчинець" вперед. Михайло забив свій четвертий гол у чемпіонаті та очолив бомбардирські перегони. Згодом Сергій Максимчук зумів зрівняти рахунок, однак Вадим Шостак реалізував пенальті та господарі знову вийшли вперед. Зрештою, останнє слово у матчі було за футболістами "ТОМ.studio". Спочатку Сергій Купріч знову встановив рівновагу, а під завісу зустрічі Юрій Антонюк приніс перемогу "ТОМ.studio".

"Ст.Вовчинець" – "ТОМ.studio" - 3:4 (1:1)

Голи: Володимир Воробець (43), Михайло Баланюк (58), Вадим Шостак (83, з пенальті) - Олександр Мікулеску (39, з пенальті), Сергій Максимчук (63), Сергій Купріч (87), Юрій Антонюк (90+2).

На 20 хвилині Сергій Купріч ("ТОМ.studio") не забив пенальті.

"Ст.Вовчинець": Микола Гоменюк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк, Георгій Данилюк, Василь Томащук, Володимир Воробець, Вадим Шостак, Георгій Хмельницький, Микола Опаєць, Петро Алергуш, Дмитро Лях. Запасні: Іван Гавчук, Борис Жижій, Микола Лазурко, Ярослав Янчик, Максим Гурко, Антон Оршевський.

"ТОМ.studio": Олег Цуркан, Володимир Смола, Сергій Купріч, Ярослав Гаталяк, Ігор Руснак, Олег Молдован, Андрій Лалак, Олександр Мікулеску, Юрій Антонюк, Павло Бабій, Сергій Максимчук. Запасні: Денис Бульба, Валерій Блажко, Сергій Павлович.

Попередження: Микола Опаєць (19), Вадим Шостак (76) - Андрій Лалак (67), Сергій Купріч (82), Юрій Антонюк (90).

Гравці ФК "Глибока" втратили перші очки в обласному чемпіонаті. Підопічні Григорія Токара програли на виїзді команді "ШкВал" (Чорнівка) - 0:2. Представники Новоселицького району двічі відзначилися у першому таймі. Вже на 10 хвилині зустрічі Ігор Лозовінський забив перший гол у зустрічі, а згодом Віктор Сорочан (31 хвилина) встановив остаточний рахунок гри.

Команда "ШкВал" і надалі залишається єдиним колективом, який ще не пропускав у цьому сезоні.

"ШкВал" – ФК "Глибока" - 2:0 (2:0)

Голи: Ігор Лозовінський (10), Віктор Сорочан (31).

"ШкВал": Іван Москалюк, Михайло Старчук, Максим Тринта (Сергій Кознюк, 60), Андрій Помпуш, Віталій Сорочан, Петро І. Вайпан, Василь Гакман (Ілля Москалюк, 88), Ігор Лозовінський (Артем Почтар, 80), Віктор Сорочан (Іван Жуміга, 79), Олександр Мазур, Даніел Раулюк. Запасні: Петро В. Вайпан, Октавіан Калараш.

ФК "Глибока": Андрій Мишковський, Денис Петрусяк, Василь Нікифоряк, Богдан Соломян (Андрій Букатар, 47), Олександр Завершенюк, Олександр Тодорович, Олексій Бакалярик, Юрій Соломян, Геннадій Куляк, Андрій Мотовилець (Георгій Романюк, 80), Тарас Анжієвський. Запасні: Олександр Стрільчук, Микола Фрунчак, Сергій Дуган, Максим Соломян, Іван Жук.

Попередження: Михайло Старчук (13), Віктор Сорочан (45), Петро І. Вайпан (81) - Олександр Завершенюк (8), Олексій Бакалярик (32), Василь Нікифоряк (67), Андрій Букатар (75).

Першої поразки в сезоні зазнали гравці УСК "Довбуш". Підопічні Віталія Куниці поступилися ФК "Чагор" - 0:2. У першому таймі командам відзначитися не вдалося.

А на 63 хвилині гри Леонід Львов скористався помилкою футболіста "Довбуша" та вразив ворота Дмитра Дутки. Через 20 хвилин успіх господарів закріпив Артем Єлов.

ФК "Чагор" – УСК "Довбуш" - 2:0 (0:0)

Голи: Леонід Львов (63), Артем Єлов (83).

ФК "Чагор": Владислав Мельников, Олександр Булезюк, Максим Гринько (Андрій Лесік, 83), Владислав Павлович, Богдан Рачинський, Олександр Стефанюк (Дмитро Постолакій, 55), Анатолій Сопонару, Роман Блажко, Артем Єлов, Микола Цепа, Леонід Львов (Олександр Боднарчук, 74). Запасні: Юрій Сопонару, Максим Лукащук, Микола Ковальчук.

УСК "Довбуш": Дмитро Дутка, Дмитро Бобик, Віталій Давидюк (Микола Кузик, 55), Володимир Найко, Микола Геник, Олександр Жумига, Сергій Ільїн, Антон Батрак (Владислав Ватаманюк, 65), Андрій Шишигін (Роман Мельник, 81), Вадим Бута (Валентин Рудич, 46), Александру-Васілє Мунтян (Валентин Маковійчук, 55; Юрій Негрич, 90+3). Запасний: Юрій Генцар.

Попередження: Владислав Мельников (11), Артем Єлов (24), Микола Цепа (25) - Микола Геник (28), Дмитро Бобик (53), Андрій Шишигін (68).