Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Київської області. 20-й тур. Десять стійких калинівців

Изменить размер a+ a-
1017
0

Калинівська команда, несподівано зіткнувшись з кадровою проблемою — кілька футболістів захворіли напередодні виїзду, вирушила до Фастова в неповному складі і провела весь ігровий час удесятьох. Гості відзначилися голом ще до перерви, коли Жмакін, отримавши передачу від Лебединця, покарав голкіпера Білецького за школярський промах. Надалі динамівці володіли ініціативою та перевагою, створили з десяток загроз у чужих володіннях, обстукали м’ячем стійки, але спромоглися лише реалізувати пенальті. Нічия, можливо, й потішила господарів, які вдруге в сезоні награли на безпрограшну серію, але більшою мірою таки розчарувала, позаяк виграш здавався насправді близьким. "Асканія-Флора", навпаки, повернулася додому з особливим відчуттям колективної стійкості та віри в себе.

А тим часом у центральному матчі туру, що відбувся на "Лютіж Арені", суперники розійшлися миром. Яскраве видовище з особливою кінцівкою: гості відіграли двом’ячеву фору буквально під завісу протистояння. "Межигір’я" повело лік голам уже в першому таймі, коли Кириченко замкнув простріл Овчиннікова. А за десять хвилин до фінального свистка Піскун подвоїв результат після чудового пасу Колодяжного. "Джуніорс", якщо бути справедливим, гіршим не був, однак забити не міг і справді довго. Нарешті Самбурський використав передачу Шевчука і скоротив різницю до мінімуму. А потім капітан гостей Ремезовський наважився на удар із середньої відстані в неймовірній тісняві перед воротами — і таки влучив!

"Десна" дотисла "Юніор" у другому таймі, коли по-справжньому розігралися Воробей та Кострома. "Кудрівка" вирвала перемогу в непоступливого "Сокола" завдяки голу Валька з другого поверху і дограючи матч у чисельній меншості. А "Колос" виявився влучнішим у шаленій перестрілці з "Софією" не в останню чергу з огляду на стрілецьку майстерність Зозулі.

Результати 20-го туру

ДИНАМО (Фастів) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 1:1 (Ходирєв, 63, пн — Жмакін, 19). Арбітр Євген Горбенко.

КОЛОС (Пустоварівка) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 6:3 (Зозуля, 11, 19, 21, 44, Здебський, 12, 46 — Лініченко, 9, Маткевич, 61, Литвин, 64). Арбітр Андрій Федорук.

КУДРІВКА (Ірпінь) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:0 (Валько, 41). Вилучення: Романенко (Кудрівка, 77). Арбітр Олександр Сахно.

Татаренко, Щедраков, Іоша, Порохня, Романенко, Кубенко, Сираш, Зубашівський, Бабор (Самар, 72), Грищенко, Валько (Полончак, 46) — Толебаєв, Пустовіт, Паламарчук, Хурулоходжаєв (Бріс, 46), Андрейчиков (Скаскевич, 83), Васильєв, Мамчур (Сапоненко, 65), Валага (Фільчаков, 57), Подшивалов (Панфілов, 57), Сорока (Бойченко, 57), Окодува.

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 2:2 (Кириченко, 21, Піскун, 80 — Самбурський, 86, Ремезовський, 90+3). Арбітр Микола Балакін.

Пишний, Пономаренко, Овчинніков, Юзефович, Блазунь (Казмірук, 67), Шешеня, Гончарук (Назарук, 75), Кошляк (Колодяжний, 74), Кириченко (Радченко, 80), Піскун, Долженко (Моршна, 90) — Рум’янцев, Леонідов, Васянович, Лящук, Ремезовський, Осадчий, Стеценко, Купрій (Самбурський, 63), Шевчук, Рубльов, Димнич (Єсаулов, 70).

ДЕСНА (Погреби) — ЮНІОР (Макарів) — 5:2 (Слюсар, 8, Моісеєв, 57, Якимлюк, 69, Є.Воробей, 72, 79, пн — Алексадровський, 41, у свої ворота, Шалон, 63, пн). Арбітр Дмитро Кутаков.

Прудников, Коновалов (Козюберда, 81), Фурсенко, Александровський, Безцінний (Бруєнко, 81), Якимлюк, Слюсар, Моісеєв (Степаненко, 73), Кострома (Магаляс, 81), Петрусенко (Пластун, 73), Є.Воробей — Малиновський, Кравченко, Харіханов, Богдюк (Ющенко, 81), Приступа, Стрілець, Шома, Шалон, Лазебний, Цибулько, Підорін.