Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

У фіналі Меморіалу Юста зіграють "Миколаїв" у "Корміл"

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
460
0

У півфіналі цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста футболісти "Миколаєва" здолали "Куликів".

ФК "Миколаїв" – ФК "Куликів" 2:1
Голи:
Балух (22); Голубка (25) – Патуляк (90+4).

"Миколаїв": Бурмас Мар'ян, Гурський Андрій, Іванишин Павло (Федина Іван, 54), Заваляк Володимир, Сагайдак Андрій, Федорів Володимир, Юськевич Іван (Федак Василь, 90+2), Зубар Святослав (Синишин Ігор, 65), Голубка Юрій (Ткач Назар, 90), Грица Ярослав (Клим Богдан, 59), Балух Ігор (Бердей Юрій, 90+2)
Головний тренер: Василь Малик.

"Куликів": Грицаль Михайло (Жезло Андрій, 78), Павлюх Іван (Дикий Іван, 52), Гусак Мирослав, Бойко Роман (Подьо Юрій, 81), Дещиця Іван (Радюк Тарас, 72), Гірський Степан, Макогон Павло, Майовецький Руслан-Роман, Патуляк Віталій, Мізерник Олег, Максимик Олег (Дроботій Павло, 57)
Головний тренер: Роман Толочко.

Попередження: Іванишин (24); Юськевич (36); Федина (67) – Макогон (21); Павлюх (25); Дещиця (37); Патуляк (72).

До цього протистояння обидві команди готувалися особливо ретельно. Ще б пак! Адже як у "Миколаєва", так і у "Куликова" надзвичайно високі амбіції, вони прагнуть вигравати трофеї на всіх фронтах. Торік ці колективи двічі зустрічалися в чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівської області. Тоді за сумою двох матчів перевага була на боці куликівців – 1:1 та 1:0. Цього разу сильнішими виявилися миколаївці.

Так, номінальні господарі зі стартових хвилин узяли м'яч під контроль, поступово нагнітаючи біля воріт суперника. І в середині першого тайму підопічні Василя Малика витиснули максимум зі своїх старань, двічі забивши впродовж 4-ох хвилин.

На 22-ій хвилині гри Ігор Балух ударом головою замкнув передачу Ярослава Грици з правого флангу – 1:0. Уже за мить Іван Юськевич подав зі штрафного, Юрій Голубка на ближній стійці виграв верхову боротьбу й подвоїв перевагу "містян" – 2:0. Натомість куликівці виглядали в атаці беззубо...

Після перерви гравці "Куликова" пожвавилися попереду, намагаючись скоротити відставання в рахунку, однак їхні опоненти надійно відіграли в обороні, а Віталій Патуляк і Павло Дроботій невдало пробили зі штрафних.

Та все ж без забитого м'яча куликівська команда не залишилася: в компенсований час Патуляк із другої спроби після діагонального навісу Тараса Радюка спрямував кулястого в сітку – 2:1.

У півфіналі цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста футболісти давидівського "Корміла" розгромили спортивно-культурний клуб "Демня".

"Корміл" (Давидів) – СКК "Демня" 4:0
Голи:
Цюпка (39); Барабаш (52; 73; 83).

"Корміл": Лука Орест, Чучман Станіслав (Ігор, 75), Протечко Святослав, Гірний Святослав, Харкевич Юрій, Штурин Олег (Соляник Максим, 84), Цицик Володимир (Брода Остап, 60), Деда Мирослав (Шандра Олег, 50), Горошко Михайло (Слобода Степан, 67), Барабаш Віктор (Запрутко Іван, 84), Цюпка Назар
Головний тренер: Ростислав Капітанець.

"Демня": Лазарський Назар, Музика Юрій, Гарапцьо Андрій (Дідух Володимир, 46), Смалюх Андрій, Самолюк Ростислав, Демків Тарас, Дорошенко Валерій, Давидко Станіслав (Котовенко Костянтин, 72), Куриляк Юрій, Лашин Олег (Захаров Михайло, 65), Фурта Юрій
Головний тренер: Роман Свінціцкий.
Попередження: Музика (25); Дорошенко (37).

Команди обережно розпочали поєдинок, адже кожен розумів, що на його кону путівка у фінал. Гостріше попереду діяли давидівці: в руки воротарю пробив Володимир Цицик, небезпечного удару завдав Віктор Барабаш, який цього дня святкував свій День народження, однак м'яч пройшов вище цілі.

На 39-ій хвилині номінальні господарі отримали дивіденди зі своїх старань: Михайло Горошко подав зі штрафного, а новачок "Корміла" Назар Цюпка спритно підібрав кулястого у володіннях суперника й увігнав його в сітку – 1:0. Це перший гол Назара за колектив із Давидова в офіційних матчах.

Хороша нагода відновити рівновагу в результаті під завісу першого тайму була в Тараса Демківа, який зблизився з голкіпером, однак не зміг його переграти.

У дебюті другої 45-хвилинки давидівці подвоїли перевагу: Олег Шандра розпочав атаку правим флангом, віддавши пас активному Цюпці. Той переадресував шкіряного на уродинника Барабаша, котрий на дальній стійці замкнув передачу партнера – 2:0.

На 73-ій хвилині "Корміл" довів справу до розгрому. Всюдисущий Цюпка відпасував на Святослава Гірного, Гірний – на Барабаша, а Віктор із метра спрямував м'яч у ворота – 3:0. Незадовго до фінального свистка він оформив хет-трик, зробивши таким чином подарунок не лише собі, а й своїй команді – 4:0.