Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Кубок Львівської області. "Карпати" і "Темп" вийшли до 1/8 фіналу

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1209
0

"Карпати" (Кам’янка-Бузька) і "Темп" (Відники) вийшли до 1/8 фіналу Кубку Львівської області.

"Карпати" (Кам’янка-Бузька) – "Газовик-Хуртовина" (Комарно) 1:0

Гол: Тарас Журавчак (116)

"Карпати" - Штибель Віталій, Журавчак Тарас, Фецич Ігор, Марців Назарій (Фамуляк Назар,106), Кравець Ростислав, Слівінський Тарас (Наконечний Назарій,118), Громоздов Володимир, Штрайсель Іван (Новик Станіслав,44), Цвик Володимир, Бровченко Іван (Гринюк Костянтин,78), Павлик Володимир (Губченко Іван,46)

"Газовик-Хуртовина" - Мельник Андрій, Дибко Юрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій, Андрушко Михайло, Подоба Святослав, Панчишин Юрій (Ціхановський Ярослав,65), Гнатів Володимир, Гримнак Назар (Самотіс Олег,46), Сікорський Михайло, Гнатів Роман

Попередження: Андрушко Михайло (64), Ціхановський Ярослав (70), Громоздов Володимир (81), Кравець Ростислав (83), Марців Назар (88)

У цій парі жодна з команд уперто не хотіла поступатися, тому в основний час рахунок не було відкрито, і гра перейшла в овертайм. На 116-ій хвилині Фортуна посміхнулася "карпатівцям" – Тарас Журавчак ногою замкнув передачу партнера з кутового, забивши переможний гол. У наступній стадії Кубку Львівської області, в середу, 8-го серпня, в гості до Кам’янки-Бузької приїде "Юність" із Гійчого. Цей матч розпочнеться о 17:00.

ФК "Синьковичі" – "Темп" (Відники) 0:3

Голи: Мар’ян Слобода (20); Ігор Поріцький (27); Василь Роса (49)

"Синьковичі" - Дичаківський Юрій, Химич Назар, Клепаровський Назар, Пилипець Юрій (Гірний Святослав,46), Ковалевський Роман, Барановський Володимир (Полохач Іван,72), Сідельник Петро (Пштир Роман,46), Грубий Павло (Федик Василь,65), Вишиваний Роман, Єпіфанов Олександр, Галах Андрій (Харкевич Юрій,46)

"Темп" - Білий Роман, Роса Василь (Мартинюк Ігор,81), Кузик Андрій, Пронів Олег (Курило Андрій,82), Цимарно Святослав, Кузів Юрій, Химович Степан, Лашин Олег (Габа Роман,77), Поріцький Ігор (Біганський Роман,59), Слобода Мар`ян (Паснак Андрій,70), Касперський Андрій

Попереджень не було.

Загалом гра була рівною, але гості краще використали свої моменти. На початку зустрічі футболісти з Синьковичів не реалізували вихід віч-на-віч із голкіпером. Натомість "темпівці" у проміжку з 20-ої до 27-ої хвилини двічі відзначилися результативними ударами – забивали досвідчені Мар’ян Слобода та Ігор Поріцький, котрі понюхали пороху в Прем’єр-лізі Львівської області. На старті другого тайму Василь Роса довів справу до розгрому. В середу, 8-го серпня, в 1/8 фіналу Кубку Львівщини Відники на власному полі прийматимуть "Локомотив" із Рави-Руської (початок поєдинку о 17:00).

Ще один матч попереднього етапу Кубку Львівщини – "Сокіл" (Сокільники) – "Сокіл" (Великі Глібовичі) – відбудеться в суботу, 4-го серпня, о 18:00. Переможець дербі "соколів" у наступній кубковій стадії зустрінеться зі соснівським "Рочином".