2-3 червня відбулися матчі шостого туру Чемпіонату Полтавської області. До вашої уваги результати матчів:
Група А
ФК "Фламінго" (Горішні Плавні) — "Аргус" (Голобородьківське) 2:1
"Легіон" (Полтава) — ФК "Карлівка" 3:1
"Рокита" (Рокита) — "Маяк" (Котельва) 2:1
"Зіньків-1604" (Зіньків) — "Чутове" (Чутове) 3:2
ФК "Динамо" (Решетилівка) — "Колос" (Кобеляки) 4:0
ФК "Кобеляки" (Кобеляки) — "Псел" (Гадяч) 2:1
"Козельщина" (Козельщина) — "Диканька" (Диканька) 2:5
"Машівка" (Машівка) — "Стандарт" (Нові Санжари) 1:4
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Ракита" Ракита | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 -2 | +22 | 18 |
2 | "Фламинго" Горишни Плавни | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 -7 | +16 | 18 |
3 | "Легион" Полтава | 6 | 5 | 1 | 0 | 52 -8 | +44 | 16 |
4 | "Зеньков-1604" Зеньков | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 -6 | +8 | 16 |
5 | "Карловка" | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 -6 | +9 | 12 |
6 | "Кобеляки" | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 -11 | +2 | 12 |
7 | "Чутово" | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 -9 | +2 | 9 |
8 | "Аргус" Голобородьковское | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 -13 | -2 | 9 |
9 | "Диканька" Диканька | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 -19 | -8 | 6 |
10 | "Стандарт" Новые Санжары | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 -16 | -9 | 6 |
11 | СК "Машевка" Машевка | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 -51 | -40 | 6 |
12 | "Козельщина" | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 -19 | -10 | 4 |
13 | "Колос" Кобеляки | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 -11 | -3 | 3 |
14 | "Маяк" (Котельва) Котельва | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 -15 | -6 | 3 |
15 | "Динамо" Решетиловка | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 -19 | -11 | 3 |
16 | "Псел" Гадяч | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 -18 | -14 | 1 |
Група Б
"Локомотив" (Гребінка) — "Олімпія" (Савинці) 0:7
"Семенівка" (Семенівка) — "Колос" (Великі Сорочинці) 1:5
"Зоря" (Староаврамівка) — "Великі Кринки" (В. Кринки) 0:2
"Чорнухи" (Чорнухи) — "Лубни" (Лубни) 1:3
"Колос" (Лазірки) — "Харчовик" (Заводське) 6:2
"Авангард" (Яреськи) — ФК "Дружба" (Очеретувате) 0:1
"Інваспорт" (Полтава) — ФК "Пирятин" 1:0
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Олимпия" Савинцы | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 -3 | +26 | 18 |
2 | "Колос" Лазорки | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 -5 | +16 | 16 |
3 | "Лубны" Лубны | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 -6 | +9 | 14 |
4 | "Колос" Великие Сорочинцы | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 -6 | +9 | 13 |
5 | "Инваспорт" Полтава | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 -2 | +6 | 13 |
6 | "Великие Крынки" | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 -4 | +9 | 12 |
7 | "Дружба" Очеретоватое | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 -5 | -1 | 9 |
8 | "Семеновка" | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 -9 | -2 | 7 |
9 | "Пирятин" | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 -12 | -6 | 7 |
10 | "Нефтехимик" Кременчуг | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 -10 | -2 | 5 |
11 | "Харчовик" Заводское | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 -19 | -13 | 4 |
12 | "Заря" Староаврамовка | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 -8 | -6 | 3 |
13 | "Авангард" Яреськи | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 -15 | -13 | 0 |
14 | "Чернухи" | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 -15 | -13 | 0 |
15 | "Локомотив" Гребенка | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 -20 | -19 | 0 |