Главная Аматорський футбол Полтавська область Новий рівень: короткометражний фільм про "Стандарт" (Нові Санжари), де грає Руслан Ротань (Відео)

Новий рівень: короткометражний фільм про "Стандарт" (Нові Санжари), де грає Руслан Ротань (Відео)

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx

Новий рівень: короткометражний фільм про "Стандарт" (Нові Санжари), де грає Руслан Ротань (Відео)
Фото - Олега Дубини/ ОКІА "Новини Полтавщини"

Історія футболу  селища міського типу Нові Санжари, що на Полтавщині, бере свій початок  із семидесятих років минулого століття. Щодо  назви  "Стандарт", то вона з’явилася трохи згодом.  Її  придумав легендарний місцевий футболіст Віктор Радчич.

Кілька років тому  президентом  "Стандарта"  став Сергій Тютюнник. З його появою розпочалася нова сторінка в історії команди. Амбіційний керівник прагне вивести футбол Новосанжарщини на новий рівень: осучаснити інфраструктуру, започаткувати систему підготовки юних місцевих футболістів та повернути уболівальників на стадіон.

Цього сезону на тренерському містку "Стандарта"  відбулися зміни. Команду очолив Олексій Ротань – представник знаної футбольної родини. Для Олексія Петровича – це дебют в ролі наставника. Також до його  тренерського штабу увійшов  відомий на Полтавщині футболіст і тренер Олег Калюжний.

Приємно  здивував "Стандарт"  і своєю заявкою  на сезон.  Зокрема були заявлені зірки українського футболу - Руслан Ротань, Сергій Назаренко та Олег Шелаєв. 

У цьогорічному сезоні перед новосанжарськими  футболістами  стояли найвищі цілі – перемога в  чемпіонаті та кубку Полтавської області.

 

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения