Авторизація користувача на сайті footboom1.com
Вхід через соціальні мережі
або
Запамʼятати мене
Забули пароль?
Увійти
Реєстрація
Время сайта
Ваше время
14:14
отличается от времени времени на сайте
17:14
.
Установить на сайте новое время?
Меню
Закрыть
Гість
Вхід / Зареєструватися
Мій профіль
Написати на форумі
Повідомлення
Вихід
Вибір мови
ua
ru
Чемпіонат України
Кубок України
Регіональні Турніри
Відео
Форум
Футзал
Меморіал Макарова
больше
Чемпіонат України
Кубок України
Регіональні Турніри
Відео
Форум
Футзал
Меморіал Макарова
Ставки
2500 грн
Бонус:
Фрибет 2500 грн
Отримати бонус
ua
UA
RU
Гість
Вхід / Зареєструватися
Мій профіль
Написати на форумі
Повідомлення
Вихід
Регіональні Турніри
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область
Чемпіонат Києва
Футзал
Indoor Football League
Турнірна таблиця
Група 1
Команда
І
О
1
"Агрон-ОТГ" Великі Гаї
7
16
2
ОДЕК Оржів
7
14
3
"Ураган" Черніїв
7
12
4
"Юність" Верхня Білка
6
11
5
"Фенікс" Підмонастир
6
10
6
"Маяк" Сарни
6
7
7
УСК "Довбуш" Чернівці
5
6
8
"Нива" Теребовля
7
5
9
"Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
6
3
10
"Локомотив" Київ
3
0
Група 2
Команда
І
О
1
"Нива" Бузова
7
19
2
"Олімпія" Савинці
8
18
3
"Кудрівка" Кудрівка
7
17
4
"Нафтовик" Охтирка
6
16
5
"Атлет" Київ
6
9
6
"Звягель" Новоград-Волинський
7
6
7
UCSA Київ
5
3
8
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ
6
3
9
"Єдність" Київ
6
1
10
"Біла Церква"
6
1
Група 3
Команда
І
О
1
"Мотор" Запоріжжя
6
18
2
"Металург-2" Запоріжжя
7
14
3
"Олімп" Кам`янське
7
9
4
"Хлібороб" Нижні Торгаї
5
8
5
ВАСТ Миколаїв
6
6
6
"Легіонер" Дніпро
6
5
7
"Зірка" Кропивницький
6
4
8
СК "Каховка"
5
4
9
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
6
3
Повна таблиця
Матчі
1-й тур
07.08.2021
ОДЕК
0 : 0
УСК "Довбуш"
"Єдність"
1 : 1
"Біла Церква"
"Зірка"
0 : 0
"Олімп"
08.08.2021
"Агрон-ОТГ"
2 : 0
"Юність"
"Ураган"
1 : 4
"Фенікс"
"Нива"
0 : 0
"Маяк"
"Нива"
5 : 1
"Атлет"
ВАСТ
1 : 4
"Металург-2"
11.09.2021
UCSA
0 : 1
"Звягель"
"Олімпія"
3 : 0
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
12.09.2021
"Нафтовик"
0 : 0
"Кудрівка"
2-й тур
14.08.2021
"Мотор"
5 : 0
"Зірка"
"Металург-2"
5 : 2
СК "Каховка"
"Олімп"
2 : 0
"Легіонер"
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
0 : 2
"Хлібороб"
"Нафтовик"
3 : 0
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
"Атлет"
0 : 1
"Олімпія"
"Маяк"
0 : 1
"Ураган"
УСК "Довбуш"
1 : 0
"Нива"
15.08.2021
"Кудрівка"
6 : 0
"Єдність"
"Звягель"
0 : 2
"Нива"
"Прикарпаття-Тепловик"
0 : 5
"Юність"
"Агрон-ОТГ"
0 : 2
ОДЕК
3-й тур
21.08.2021
ОДЕК
9 : 1
"Прикарпаття-Тепловик"
"Металург-2"
2 : 2
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
"Хлібороб"
2 : 2
"Олімп"
"Єдність"
3 : 4
UCSA
"Звягель"
0 : 7
"Олімпія"
СК "Каховка"
2 : 2
ВАСТ
22.08.2021
"Фенікс"
3 : 1
"Маяк"
"Легіонер"
1 : 3
"Мотор"
"Нива"
0 : 2
"Агрон-ОТГ"
"Ураган"
2 : 0
УСК "Довбуш"
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
1 : 2
"Кудрівка"
"Нива"
3 : 0
"Біла Церква"
4-й тур
28.08.2021
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
1 : 1
ВАСТ
"Олімп"
0 : 2
"Металург-2"
"Звягель"
0 : 1
"Нафтовик"
"Мотор"
3 : 0
"Хлібороб"
"Олімпія"
2 : 0
"Біла Церква"
УСК "Довбуш"
2 : 2
"Фенікс"
"Атлет"
4 : 0
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
29.08.2021
"Юність"
2 : 2
ОДЕК
"Прикарпаття-Тепловик"
3 : 2
"Нива"
"Нива"
3 : 1
"Єдність"
"Легіонер"
3 : 3
"Зірка"
"Агрон-ОТГ"
1 : 0
"Ураган"
"Кудрівка"
4 : 1
UCSA
05.09.2021
"Маяк"
4 : 0
"Локомотив"
5-й тур
04.09.2021
"Металург-2"
0 : 2
"Мотор"
"Атлет"
1 : 2
"Кудрівка"
"Хлібороб"
2 : 0
"Зірка"
"Біла Церква"
0 : 3
"Нафтовик"
"Єдність"
0 : 1
"Олімпія"
СК "Каховка"
2 : 1
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
05.09.2021
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
0 : 1
"Звягель"
"Фенікс"
1 : 3
"Агрон-ОТГ"
"Олімпія"
0 : 2
"Нива"
"Ураган"
3 : 2
"Прикарпаття-Тепловик"
"Нива"
1 : 1
"Юність"
11.09.2021
ВАСТ
1 : 0
"Олімп"
12.09.2021
"Легіонер"
2 : 0
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
22.09.2021
"Локомотив"
0 : 3
ОДЕК
24.10.2021
"Маяк"
:
УСК "Довбуш"
6-й тур
11.09.2021
"Зірка"
0 : 0
"Металург-2"
18.09.2021
ОДЕК
2 : 1
"Нива"
"Олімп"
5 : 0
СК "Каховка"
"Олімпія"
3 : 1
UCSA
"Атлет"
2 : 1
"Звягель"
19.09.2021
"Прикарпаття-Тепловик"
0 : 1
"Фенікс"
"Агрон-ОТГ"
2 : 0
"Маяк"
"Юність"
3 : 1
"Ураган"
"Нафтовик"
3 : 1
"Єдність"
"Легіонер"
1 : 1
"Хлібороб"
"Мотор"
4 : 0
ВАСТ
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
2 : 0
"Біла Церква"
"Кудрівка"
0 : 0
"Нива"
27.10.2021
УСК "Довбуш"
:
"Локомотив"
7-й тур
24.09.2021
ВАСТ
2 : 2
"Зірка"
25.09.2021
"Металург-2"
6 : 0
"Легіонер"
"Біла Церква"
0 : 2
"Атлет"
"Звягель"
0 : 2
"Кудрівка"
СК "Каховка"
0 : 4
"Мотор"
ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
2 : 2
"Олімп"
УСК "Довбуш"
2 : 2
"Агрон-ОТГ"
UCSA
0 : 2
"Нафтовик"
26.09.2021
"Ураган"
2 : 1
ОДЕК
"Фенікс"
0 : 1
"Юність"
"Маяк"
3 : 1
"Прикарпаття-Тепловик"
"Нива"
4 : 1
"Олімпія"
29.09.2021
"Нива"
5 : 0
"Локомотив"
Всі матчі
10.06
23:08
Чемпіонат Рівненської області. 7-й тур
Рівненська область
10.06
23:01
Чемпионат Николаевской области. 4-й тур
Миколаївська область
10.06
22:53
Чемпіонат Вінницької області. 18-й тур
Вінницька область
07.06
19:34
Чемпионат Украины среди аматоров. 5-й тур. Хет-трик Шептицкого
Чемпіонат України
07.06
08:00
Чемпионат Харьковской области. 4-й тур
Харківська область
04.06
11:17
Чемпіонат Рівненської області. 6-й тур
Рівненська область
03.06
23:18
Прем`єр-ліга Львівської області. 6-й тур
Львівська область
03.06
23:08
Чемпіонат Полтавської області. 7-й тур.
Полтавська область
03.06
22:00
Чемпіонат Тернопільської області з футболу. 5-й тур
Тернопільська область
03.06
21:46
Чемпіонат Вінницької області. 17-й тур
Вінницька область
01.06
12:31
Чемпионат Украины среди аматоров. 4-й тур. "Локомотив" сильнее "Барсы"
Чемпіонат України
29.05
12:03
Чемпионат Харьковской области. 3-й тур
Харківська область
29.05
11:22
Чемпионат Николаевской области. 2-й тур
Миколаївська область
28.05
23:11
Прем`єр-ліга Львівської області. 5-й тур
Львівська область
28.05
23:00
Чемпіонат Вінницької області. 16-й тур
Вінницька область
28.05
22:54
Чемпіонат Тернопільської області з футболу. 3-й тур
Тернопільська область
28.05
22:47
Чемпіонат Рівненської області. 5-й тур
Рівненська область
25.05
21:08
Чемпіонат Полтавської області. 6-й тур. Тільки команда Мелащенка без поразок
Полтавська область
24.05
18:28
Чемпионат Украины среди аматоров. 3-й тур. Дубль Мелащенко и третья ничья "пивоваров"
Чемпіонат України
22.05
12:34
Чемпионат Киевской области. 8-й тур. Первая потеря
Київська область
1
...
258
259
260
261
262
263
Рейтинг букмекерів
10 000 грн
реєстрація
12 000 грн
реєстрація
3 000 грн
реєстрація
5 000 грн
реєстрація
4 000 грн
реєстрація
+100%
реєстрація
реєстрація
Всі букмекери
Прогнози
29.04.2024
Ліга чемпіонів
"Баварія" – "Реал". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.92
29.04.2024
Чемпіонат Іспанії
"Барселона" – "Валенсія". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.08
29.04.2024
Чемпіонат Італії
"Дженоа" - "Кальярі". Анонс і прогноз матчу
Читати прогноз
1.73
29.04.2024
Чемпіонат України
"Полісся" - "Ворскла". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.67
28.04.2024
Перша ліга
"Маріуполь" - "Епіцентр": прогноз Віктора Козіна
Читати прогноз
3.00
28.04.2024
Чемпіонат Португалії
"Порту" - "Спортінг". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.86
28.04.2024
Чемпіонат Іспанії
"Бетіс" – "Севілья". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.88
28.04.2024
Чемпіонат Франції
"Марсель" - "Ланс". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.59
28.04.2024
Чемпіонат Італії
"Фіорентина" - "Сассуоло". Анонс і прогноз матчу
Читати прогноз
1.75
28.04.2024
Чемпіонат Німеччини
"Дармштадт" - "Гайденгайм". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.14
28.04.2024
Чемпіонат Франції
"Ліон" - "Монако". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.75
28.04.2024
Чемпіонат Іспанії
"Вільярреал" – "Райо Вальєкано". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.85
28.04.2024
Чемпіонат Італії
"Наполі" - "Рома". Анонс і прогноз матчу
Читати прогноз
1.97
28.04.2024
Чемпіонат Італії
"Аталанта" - "Емполі". Анонс і прогноз матчу
Читати прогноз
1.92
Всі прогнози
4500 грн + 100FS
Забрати подарунок →