Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Меморіал Чанових-2018: визначилися півфіналісти

Джерело фото:
Змінити розмір a+ a-
1184
0

На Меморіалі пам’яті Віктора Гавриловича і Віктора Вікторовича Чанових настала пора вирішальних матчів. 7-го та 9-го квітня відбулися матчі 1/4 фіналу.

Мабуть, найбільш драматичним з-поміж інших було протистояння "Музичі-2" та "Факела" з Гостомеля, для визначення переможця в якому командам довелося випробувати свою удачу у серії післяматчевих пенальті. Музичанці виявилися більш вправними у цій справі та дещо несподівано пробилися до півфіналу турніру.

У наступному раунді команда зустрінеться з "Джуніорс" (Шпитьки), який рішуче налаштований вп’яте поспіль перемогти на турнірі. Команда Сергія Шута, як то кажуть, довго запрягала, проте, швидко поїхала. Після непереконливої гри у стартових двох турах шпитьківчани розгромили СК "Гатне" з рахунком 6:2, а у чвертьфіналі забили сім м’ячів у ворота "Гостинного Двору" з Вишневого.

Зусиллями Максима Куби та Віктора Куряти шпитьківчани доволі швидко повели в рахунку – 2:0. І хоча Портянкіну в середині першого тайму вдалося відіграти один гол, на перерву команди пішли за переваги "Джуніорс" з різницею у два м’ячі.

У другому таймі після вилучення Станіслава Самара та реалізованого Патріком пенальті здавалося, що у "Гостинного Двору" з’явився шанс перевести матч бодай у серію 11-мерових штрафних ударів. Проте, навчений гірким досвідом "Джуніорс" навіть у меншості не залишив супернику жодних надій. Голи Романюка, Щериці та Костяного гарантували команді переконливу перемогу – 7:3.

Без особливих проблем вийшли у півфінал турніру "Зеніт" (Святопетрівське) та "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка). Команда Дениса Неведомського розбила "Арсенал" з Боярки (5:2), а підопічні Олега Самченка завдали нищівної поразки УФАМ, забивши у ворота суперника аж 12 м’ячів!

Меморіал Чанових. 1/4 фіналу. Результати матчів

"Арсенал" (Боярка) – "Зеніт" (Святопетрівське) 2:5
"Музичі-2" - "Факел" (Гостомель) 1:1, по пенальті – 4:2

"Гостинний Двір" (Вишневе) - "Джуніорс" (Шпитьки) 3:7
Голи:
Портянкін 31, Ікба 63 пен, Юрко 72 - Куба 12, Курята 16, Левенець 39, Романюк 71, 81, Щериця 78, Костяний 79

"Гостинний Двір": Сальник, Сіренко, Ніконов (Захарченко, 46), Волинець (Клюско, 60), Копач, Тоцкій (Юрко, 68), Портянкін, Нікітенко (Ікба, 55), Остапенко (Юхименко, 46), Іщенко, Барабаш (Сокур, 63)

"Джуніорс": Хіміч, Самар, Ятленко, Курята, Кривошеєнко, Левенець, Костяний, Кульгук (Щериця, 36), Куба, Парубець, Шут (Романюк, 46)

"Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) – УФАМ (Білогородка) 12:1
Голи:
Сапоненко 6, Жильчук 19, 33, 57, Коба 21, Заремба 26, Харалухуджаєв 28, 43, Макєєв 52, 56, Іванов 65, Пономарьов 76 - Петієвський 35

"Сокіл": Сабатюк, Пасичнюк, Скаскевич, Васильєв, Харалухуджаєв, Сапоненко, Федоренко, Бойко (Іванов, 46), Жильчук, Заремба (Пономарьов, 46), Коба (Макєєв, 46)

Зазначимо, що півфінальна зустріч "Джуніорс" та "Музичі-2" відбудеться у середу, 11 квітня (початок – 17:30), а "Сокіл" з "Зенітом" зіграють у неділю, 15 квітня (початок – 12:30). Обидва матчі відбудуться на стадіоні "Центральний" (Вишневе).