Фаворити зіграють на своєму полі — в Ірпені, Пустоварівці та Денихівці.
КОЛОС (Пустоварівка) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка)
8 серпня, субота, 17:00. Пустоварівка, стадіон "Колос".
Арбітри Дмитро Кузовлєв — Єлизавета Настусенко, Олексій Дубовий.
Спостерігач арбітражу Сергій Шкільний.
Аматори з Пустоварівки та Калинівки зустрінуться вдруге впродовж тижня — кубкове побачення задовольнило лише хлопців з Броварщини. Два роки тому команди вели затяту боротьбу за першість в обласній першій лізі — і виграла її "Асканія-Флора", що й досі не забули пустоварівці.
Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Київської області
ДИНАМО (Фастів) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
8 серпня, субота, 17:00. Фастів, Центральний стадіон "Машинобудівник".
Арбітри Кирило Гринь — Максим Величко, Дмитро Ступак.
Спостерігач арбітражу Євген Павленко.
Команди зійдуться вперше в офіційних турнірах.
СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки)
8 серпня, субота, 17:00. Вишневе, Центральний стадіон.
Арбітри Владислав Грицай — Владислав Волинець, Сергій Стельмах.
Спостерігач арбітражу Сергій Березка.
Давні конкуренти на районному рівні саме сьогодні започаткують очне протистояння в офіційних змаганнях обласного рангу.
Читайте також: Бомбардири чемпіонату Київської області
КУДРІВКА (Ірпінь) — ЮНІОР (Макарів)
8 серпня, субота, 17:00. Ірпінь, стадіон "Чемпіон".
Арбітри Микола Балакін — Кирило Хіміченко, Анастасія Резнік.
Спостерігач арбітражу Іван Іваненко.
Історична прем’єра нового вищолігового протистояння.
ДЕНГОФФ (Денихівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці)
8 серпня, субота, 17:00. Денихівка, сільський стадіон.
Арбітри Олександр Титов — Дмитро Подвальний, Дмитро Рубан.
Спостерігач арбітражу Вадим Шельменко.
Пристоличні футболісти виграли три з чотирьох попередніх матчів у чемпіонаті Київщини. Та й кубкова зустріч трирічної давнини, що відбулася на Тетіївщині, також увінчалася перемогою "Межигір’я". Але прем’єрний календарний поєдинок у червні 2018 року виграли саме денихівці — 2:1.
ДЕСНА (Погреби) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари)
8 серпня, субота, 17:00. Погреби, стадіон "Десна".
Арбітри Микола Шевель — Віктор Аврамчук, Віктор Матяш.
Спостерігач арбітражу Михайло Родіоненко.
Минулого року дві перемоги в особливо гострій міжусобиці Броварського краю здобула сільська команда з Погребів — 2:0 і 4:2.