Завершилося перше коло групового етапу чемпіонату Львівської області. У підгрупі "А" лідерство зберігає "Юність" (Верхня/Нижня Білка). Щоправда, у п’ятому турі підопічні Богдана Костика залишилися без перемоги. Чемпіон Львівщини на виїзді не зумів переграти "Погонь" (Львів) – 2:2.
У іншому матчі новачок елітного дивізіону "Корміл" підтвердив свої амбіції щодо виходу у плей-оф, перегравши в гостях "Самбір". Команда Володимира Підкіпняка напередодні зустрічі втратила одного із лідерів – Миколу Буя, який перейшов в клуб другої ліги України "Епіцентр" (Дунаївці). Можливо, саме ця втрата стала однією з ключових причин поразки 1:3. Відзначимо, що єдиний гол у складі "Самбора" забив Юрій Фурта. Нападник відзначився вже у п’ятому матчі поспіль і продовжує лідирувати у рейтингу найкращих бомбардирів сезону.
У центральному матчі підгрупи "Б" "Демня-Фенікс" (Демня/Підмонастир) з рахунком 3:1 переміг "Юність" (Гійче/Куликів). У складі переможців дублем вистрілив Максим Фещук. Інший фаворит чемпіонату – "Миколаїв" втратив очки у Старому Самборі, де не зміг переграти "Кар’єр-Дністер" (0:0).
Наостанок відзначимо перші перемоги у сезоні ДЮШ "Львів" та "Гірника". "Городяни" з рахунком 1:0 дещо несподівано перемогли МФК "Галичина", а команда з Новояворівська в гостях розгромила "Пульс-Авангард" (Жидачів) – 5:2.
Результати 5-го туру
ЛСК "Погонь" (Львів) – "Юність" (Верхня/Нижня Білка) 2:2
Голи: Пиріг (44); Білецький (76) – Панасюк (40 з пен.); Гладкий (60).
Нереалізований пенальті: Панасюк (50, воротар).
"Погонь": Вишнянчин Андрій, Кисіль Олег, Яценко Олег (Іжовський Іван, 4), Вільчинський Богдан (Стегніцький Павло, 72), Мацюпа Михайло (Хмизов Богдан, 46), Пиріг Маркіян, Бузенюк Володимир (Бурбан Андрій, 59), Підлісецький Олег, Бойко Роман, Галянт Олег (Кончук Павло, 64), Пецків Тарас (Білецький Захар, 59)
"Юність": Жук Андрій, Гаврушко Іван (Занько Максим, 85), Каваців Ярема, Білий Роман, Дмитрух Віталій, Гордійчук Павло (Фітель Олександр, 71), Федорів Володимир, Равлик Віталій, Набізада Омар (Шептицький Олег, 80), Гладкий Володимир, Панасюк Олег
***
ДЮШ "Львів" – МФК "Галичина" (Дрогобич) 1:0
Гол: Михайлів (60).
"Львів": Малоїд Дмитро, Оберман Євген, Пасічник Валентин, Савошко Олександр, Демків Станіслав (Гураль Роман, 8), Копитко Олег (Мудрий Максим, 46), Яців Денис (Мавдрик Роман, 53), Бекерський Ігор (Михайлів Роман, 57), Шута Артур (Карвацький Андрій, 46), Ременяк Артур (Харко Михайло, 46), Григоращук Степан (Давидов Сергій, 90+3)
"Галичина": Сілецький Іван, Трусевич Віталій, Грицан Тарас, Лещинський Роман, Сенів Андрій (Бучко Володимир, 63), Бутим Іван, Терлецький Андрій (Козловський Павло, 71), Тарасович Тарас, Пігут Роман (Шакалець Роман, 57), Рудавець Тарас, Маланяк Роман
***
ФСК "Самбір" – "Корміл" (Давидів) 1:3
Голи: Фурта (71 з пен.) – Цицик (23); Сенишин (30 з пен.); Слобода (55).
"Самбір": Жупанський Віталій, Курило Назар, Медведєв Олександр, Смалюх Андрій, Фляк Юрій, Дрига Максим, Ілюк Остап, Грицак Назар (Голик Андрій, 58), Адам Богдан (Войтович Юрій, 68), Деревецький Дмитро (Даців Василь, 61), Фурта Юрій
"Корміл": Лука Орест, Чучман Станіслав, Бахор Олесь (Протечко Святослав, 88), Гірний Святослав, Харкевич Юрій, Штурин Олег, Цицик Володимир (Запрутко Іван, 85), Підзирайло Олег (Войцехівський Юрій, 80), Слобода Степан, Ціпора Денис (Козел Юрій, 57; Горошко Михайло, 83), Сенишин Назар
Турнірна таблиця підгрупи "А"
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Юність" Верхня Білка | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 -4 | +6 | 11 |
2 | "Самбір" | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 -9 | +6 | 9 |
3 | "Корміл" Давидів | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 -3 | +2 | 7 |
4 | МФК "Галичина" Дрогобич | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 -10 | -3 | 6 |
5 | "Погонь" Львів | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 -14 | -5 | 4 |
6 | ДЮШ "Львів" | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 -9 | -6 | 3 |
СОК "Пульс-Авангард" (Жидачів) – "Гірник" (Новояворівськ) 2:5
Голи: Грица (85); Свередюк (90+2) – Чунис (10); Карковський (36 з пен.); Фостаковський (45); Хомин (60; 65).
"Пульс-Авангард": Герда Віталій, Гнатківський Мар'ян (Свередюк Святослав, 46), Коблянський Олег (Драган Василь, 83), Грица Тарас, Борик Андрій, Микуш Тарас, Сагайдак Василь (Дубовський Денис, 46), Турок Святослав (Векляк Євген, 46), Кутний Юрій (Федак Сергій, 4), Бойко Богдан, Витак Ігор
"Гірник": Мудрак Віталій (Середа Ігор, 83), Горуна Андрій, Карковський Богдан, Бішко Василь, Білінський Валентин, Брода Остап, Писько Ярослав (Мацелюх Олег, 53), Фостаковський Богдан (Петрина Олександр, 60), Коцовський Олег, Хомин Володимир (Стень Олег, 67), Чунис Олег (Пульків Остап, 64)
***
СКК "Демня-Фенікс" (Демня/Підмонастир) – "Юність" (Гійче/Куликів) 3:1
Голи: Михальчук (32); Фещук (45+1; 83) – Зубар (33).
"Демня-Фенікс": Лазарський Назарій, Радюк Тарас (Литвин Ігор, 80), Михальчук Ростислав, Бариляк Руслан, Музика Юрій (Самолюк Ростислав, 90+5), Репета Юрій (Патуляк Віталій, 61), Дорошенко Валерій (Вербний Володимир, 90+4), Багдай Роман, Голубка Юрій (Міщук Остап, 57), Майовецький Руслан-Роман (Демків Тарас, 85), Фещук Максим (Барабаш Віктор, 87)
"Юність": Грицаль Михайло, Дещиця Іван, Бойко Роман, Гусак Мирослав, Дударенко Олександр, Гірський Степан, Гудима Володимир (Бойко Назар, 83), Максимик Олег (Дроботій Павло, 63), Богач Ігор (Микитин Віталій, 83), Кінаш Ярослав, Зубар Святослав
***
"Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Старий Самбір) – ФК "Миколаїв" 0:0
"Кар'єр-Дністер": Левицький В'ячеслав, Ільків Ігор (Тарновський Віталій, 78), Шпирка Роман, Міхеєв Дмитро (Мисак Роман, 87), Новосельський Василь, Чоба Василь (Бобак Роман, 66), Теплий Віталій, Залога Мар'ян, Карапінка Іван, Деревльов Костянтин (Яджин Дмитро, 90), Малецький Назарій
"Миколаїв": Бурмас Мар'ян, Іванишин Павло (Бердей Юрій, 25), Стасишин Назар, Гурський Андрій, Сагайдак Андрій, Юськевич Іван, Баранець Борис (Грица Ярослав, 59), Баранець Григорій, Синишин Ігор (Клим Богдан, 46), Оприск Роман, Балух Ігор
Турнірна таблиця підгрупи "Б"
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Миколаїв" | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 -3 | +7 | 11 |
2 | "Юність" Гійче/Куликів | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 -4 | +7 | 10 |
3 | "Демня-Фенікс" Демня/Підмонастир | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 -5 | +8 | 9 |
4 | "Кар'єр-Дністер" Торчиновичі/Старий Самбір | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 -3 | +1 | 8 |
5 | "Гірник" Новояворівськ | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 -13 | -7 | 4 |
6 | СОК "Пульс-Авангард" Жидачів | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 -20 | -16 | 0 |
Найкращі бомбардири
№ | Футболіст | Команда | Голи (Пен.) |
---|---|---|---|
1 | Юрій Фурта | "Самбір" | 6 (1) |
2 | Ігор Балух | "Миколаїв" | 5 |
3 | Святослав Зубар | "Юність" (ГК) | 5 |
4 | Максим Фещук | "Демня-Фенікс" | 4 |
5 | Микола Буй | "Самбір" | 4 (1) |
6 | Володимир Гладкий | "Юність" (ВБ) | 4 |
7 | Костянтин Деревльов | "Кар'єр-Дністер" | 3 |
8 | Олег Панасюк | "Юність" (ВБ) | 3 (2) |
9 | Тарас Рудавець | МФК "Галичина" | 3 (2) |