Авторизація користувача на сайті footboom1.com
Вхід через соціальні мережі
або
Запамʼятати мене
Забули пароль?
Увійти
Реєстрація
Время сайта
Ваше время
14:14
отличается от времени времени на сайте
17:14
.
Установить на сайте новое время?
Меню
Закрыть
Гість
Вхід / Зареєструватися
Мій профіль
Написати на форумі
Повідомлення
Вихід
Вибір мови
ua
ru
Чемпіонат України
Кубок України
Регіональні Турніри
Відео
Форум
Футзал
Меморіал Макарова
больше
Чемпіонат України
Кубок України
Регіональні Турніри
Відео
Форум
Футзал
Меморіал Макарова
Ставки
2500 грн
Бонус:
Фрибет 2500 грн
Отримати бонус
ua
UA
RU
Гість
Вхід / Зареєструватися
Мій профіль
Написати на форумі
Повідомлення
Вихід
Регіональні Турніри
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область
Чемпіонат Києва
Футзал
Indoor Football League
Матчі Чемпіонат Києво-Святошинського району
Команди
Таблиці
Матчі
Відвідуваність
Бомбардири
Арбітри
Сортировать по дате
Сезон 2020
Сезон 2019
Сезон 2020
1-й тур
27.06.2020
"Вишневе"
0
:
6
"Нива"
"Гостомель"
2
:
4
СК "Гатне"
28.06.2020
"Софія"
5
:
0
"Гореничі"
"Альтіс"
6
:
3
"Гостинний Двір"
"Факел"
1
:
2
"Кімерка"
"Ліневич Груп"
2
:
3
СК "Віннер"
"Кудрівка"
2
:
1
"Вишня"
29.06.2020
"Прогрес"
0
:
3
СФК "Сокіл"
2-й тур
04.07.2020
"Вишня"
1
:
2
"Прогрес"
05.07.2020
"Софія"
3
:
1
"Ліневич Груп"
СК "Гатне"
4
:
0
"Факел"
СК "Віннер"
2
:
1
"Альтіс"
"Кудрівка"
7
:
1
"Гостомель"
"Нива"
2
:
1
"Джуніорс"
"Нива"
2
:
1
"Джуніорс"
"Гореничі"
3
:
1
"Вишневе"
СФК "Сокіл"
1
:
0
АФСК "Київ"
3-й тур
11.07.2020
"Гостомель"
2
:
6
"Прогрес"
"Вишневе"
5
:
2
"Ліневич Груп"
АФСК "Київ"
3
:
0
"Кімерка"
12.07.2020
"Альтіс"
3
:
6
"Софія"
"Факел"
2
:
4
"Кудрівка"
"Гостинний Двір"
0
:
9
"Джуніорс"
"Гостинний Двір"
0
:
9
"Джуніорс"
"Гореничі"
1
:
8
"Нива"
"Вишня"
1
:
4
СФК "Сокіл"
4-й тур
18.07.2020
"Прогрес"
3
:
1
"Факел"
АФСК "Київ"
4
:
3
"Вишня"
СК "Віннер"
3
:
1
"Гостинний Двір"
"Кімерка"
0
:
6
СК "Гатне"
19.07.2020
"Джуніорс"
2
:
1
"Гореничі"
"Джуніорс"
2
:
1
"Гореничі"
"Нива"
10
:
1
"Ліневич Груп"
"Вишневе"
4
:
4
"Альтіс"
СФК "Сокіл"
6
:
0
"Гостомель"
5-й тур
25.07.2020
"Гостомель"
3
:
3
"Вишня"
"Ліневич Груп"
11
:
3
"Гореничі"
СК "Гатне"
5
:
2
АФСК "Київ"
26.07.2020
"Кудрівка"
4
:
0
"Кімерка"
"Софія"
4
:
0
"Гостинний Двір"
"Джуніорс"
3
:
1
СК "Віннер"
"Джуніорс"
3
:
1
СК "Віннер"
"Факел"
2
:
5
СФК "Сокіл"
"Альтіс"
0
:
9
"Нива"
6-й тур
01.08.2020
"Вишня"
6
:
3
"Факел"
АФСК "Київ"
2
:
0
"Гостомель"
02.08.2020
"Кімерка"
4
:
0
"Прогрес"
"Гореничі"
2
:
0
"Альтіс"
СК "Віннер"
1
:
3
"Софія"
СК "Гатне"
1
:
2
"Кудрівка"
"Гостинний Двір"
2
:
3
"Вишневе"
"Ліневич Груп"
1
:
6
"Джуніорс"
"Ліневич Груп"
1
:
6
"Джуніорс"
7-й тур
08.08.2020
"Гостомель"
0
:
4
"Факел"
"Вишневе"
2
:
0
СК "Віннер"
"Прогрес"
0
:
1
СК "Гатне"
09.08.2020
"Кудрівка"
1
:
4
АФСК "Київ"
"Альтіс"
4
:
4
"Ліневич Груп"
"Джуніорс"
2
:
1
"Софія"
"Джуніорс"
2
:
1
"Софія"
"Нива"
12
:
0
"Гостинний Двір"
СФК "Сокіл"
5
:
1
"Кімерка"
8-й тур
15.08.2020
"Факел"
2
:
2
АФСК "Київ"
16.08.2020
"Софія"
5
:
3
"Вишневе"
"Прогрес"
0
:
0
"Кудрівка"
"Кімерка"
1
:
4
"Вишня"
"Альтіс"
1
:
7
"Джуніорс"
"Альтіс"
1
:
7
"Джуніорс"
"Гостинний Двір"
1
:
8
"Гореничі"
СК "Гатне"
1
:
0
СФК "Сокіл"
СК "Віннер"
1
:
5
"Нива"
9-й тур
29.08.2020
АФСК "Київ"
5
:
1
"Прогрес"
30.08.2020
"Вишня"
1
:
2
СК "Гатне"
"Гореничі"
1
:
2
СК "Віннер"
"Ліневич Груп"
3
:
1
"Гостинний Двір"
"Нива"
4
:
0
"Софія"
"Кімерка"
3
:
2
"Гостомель"
СФК "Сокіл"
0
:
3
"Кудрівка"
"Джуніорс"
3
:
1
"Вишневе"
"Джуніорс"
3
:
1
"Вишневе"
10-й тур
06.09.2020
СК "Гатне"
1
:
0
"Кудрівка"
"Нива"
2
:
0
"Софія"
"Джуніорс"
5
:
0
СФК "Сокіл"
"Джуніорс"
5
:
0
СФК "Сокіл"
11-й тур
13.09.2020
СФК "Сокіл"
3
:
4
СК "Гатне"
"Софія"
1
:
0
"Кудрівка"
"Нива"
0
:
1
"Джуніорс"
"Нива"
0
:
1
"Джуніорс"
12-й тур
20.09.2020
СК "Гатне"
3
:
4
"Нива"
"Джуніорс"
2
:
1
"Софія"
"Джуніорс"
2
:
1
"Софія"
"Кудрівка"
0
:
3
СФК "Сокіл"
13-й тур
27.09.2020
"Софія"
2
:
1
СФК "Сокіл"
"Нива"
2
:
1
"Кудрівка"
"Джуніорс"
0
:
1
СК "Гатне"
"Джуніорс"
0
:
1
СК "Гатне"
14-й тур
04.10.2020
"Кудрівка"
1
:
2
"Джуніорс"
"Кудрівка"
1
:
2
"Джуніорс"
СФК "Сокіл"
0
:
5
"Нива"
06.10.2020
СК "Гатне"
2
:
3
"Софія"
15-й тур
18.10.2020
"Кудрівка"
1
:
1
СК "Гатне"
"Софія"
1
:
2
"Нива"
СФК "Сокіл"
2
:
6
"Джуніорс"
СФК "Сокіл"
2
:
6
"Джуніорс"
16-й тур
25.10.2020
СК "Гатне"
2
:
1
СФК "Сокіл"
"Кудрівка"
1
:
7
"Софія"
"Джуніорс"
0
:
2
"Нива"
"Джуніорс"
0
:
2
"Нива"
17-й тур
01.11.2020
"Софія"
2
:
3
"Джуніорс"
"Софія"
2
:
3
"Джуніорс"
"Нива"
7
:
0
СК "Гатне"
СФК "Сокіл"
3
:
1
"Кудрівка"
18-й тур
08.11.2020
"Кудрівка"
2
:
7
"Нива"
СФК "Сокіл"
2
:
2
"Софія"
СК "Гатне"
3
:
2
"Джуніорс"
СК "Гатне"
3
:
2
"Джуніорс"
19-й тур
15.11.2020
"Софія"
2
:
6
СК "Гатне"
"Джуніорс"
3
:
1
"Кудрівка"
"Джуніорс"
3
:
1
"Кудрівка"
"Нива"
4
:
2
СФК "Сокіл"
Найкращі бонуси букмекерів
Бонус 10 000 грн
отримати
Бонус 12 000 грн
отримати
Бонус 3 000 грн
отримати
Бонус 5 000 грн
отримати
Бонус 4 000 грн
отримати
Бонус +100%
отримати
Бонус 3 000 грн
отримати
Всі бонуси
Рейтинг букмекерів
10 000 грн
реєстрація
12 000 грн
реєстрація
3 000 грн
реєстрація
5 000 грн
реєстрація
4 000 грн
реєстрація
+100%
реєстрація
реєстрація
Всі букмекери
Прогнози
02.05.2024
Чемпіонат Німеччини
"Гоффенгайм" – "РБ Лейпциг". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.87
02.05.2024
Чемпіонат Англії
"Лутон" - "Евертон". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.95
02.05.2024
Чемпіонат Франції
"Ланс" - "Лор'ян". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.23
02.05.2024
Чемпіонат Франції
"Тулуза" - "Монпельє". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.63
02.05.2024
Ліга конференцій
"Астон Вілла" - "Олімпіакос". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.15
02.05.2024
Ліга Європи
"Рома" - "Байєр". Анонс і прогноз матчу
Читати прогноз
1.84
02.05.2024
Ліга конференцій
"Фіорентина" - "Брюгге". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.09
02.05.2024
Ліга Європи
"Марсель" - "Аталанта". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.16
02.05.2024
Чемпіонат Англії
"Челсі" - "Тоттенгем". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.82
01.05.2024
Ліга чемпіонів
"Боруссія" (Д) - ПСЖ. Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
3.30
01.05.2024
Чемпіонат України
"Чорноморець" - "Шахтар". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.21
01.05.2024
Чемпіонат України
"Динамо" - "Верес". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.21
30.04.2024
Ліга чемпіонів
"Баварія" – "Реал". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
1.92
29.04.2024
Чемпіонат Іспанії
"Барселона" – "Валенсія". Анонс та прогноз матчу
Читати прогноз
2.08
Всі прогнози
Стрічка новин
02 квітня
13:40
Отец Романа Яремчука трудоустроился в украинском клубе
18 березня
11:05
Семь любительских клубов заинтересованы в пополнении состава участников Второй лиги в следующем сезоне
04 березня
11:15
Игорь Рахаев: "Гладкий нужен "Авангарду" Лозовая как играющий спортивный директор"
07 грудня
17:44
Кубок регионов УЕФА 2024-2025: жребий определил соперников Украины в промежуточном раунде
06 грудня
16:15
Жеребьевка Кубка регионов УЕФА сезона 2024-2025 состоится 7 декабря
01 грудня
08:40
Футзал. Лига чемпионов. "Олмисум" (Хорватия) – ХИТ (Украина) 3:4. Видеообзор
31 жовтня
16:46
FISU University World Cup – студенческая команда ДТЭУ стала серебряным призером Кубка мира
16 вересня
21:37
Футзал. Квалификация к ЧМ-2024. Бельгия – Украина 2:10. Как это было (+ Видео)
28 серпня
12:50
Владимир Мазяр нашел новую команду в Украине
06 серпня
09:26
Асистента Андрія Шевченка назвали найкращим президентом аматорського футболу
Перейти до всіх новин розділу